Dla zdrowia i relaksu – kabina z hydromasażem

By on 28 lutego 2013 in Aranżacje łazienek |

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Nie ma nic lepszego po ciężkim dniu w pracy niż relaksująca kąpiel. Rozwiązaniem, zarówno do małych jak i dużych łazienek, jest kabina prysznicowa z hydromasażem.

Jeżeli nie jesteśmy zwolennikami długich kąpieli na co dzień i wolimy szybki prysznic, to zazwyczaj decydujemy się na zamontowanie w naszej łazience kabiny prysznicowej. Zdarzają się jednak dni, kiedy mamy ochotę na relaks w strumieniach wody. Idealnym rozwiązaniem jest prysznic z funkcją hydromasażu. O ile wanny zajmują zazwyczaj dużo miejsca i nie każdy może sobie na nie pozwolić, to prysznic dopasujemy w zasadzie do każdej łazienki, nawet tej najmniejszej.

Kąpiel z hydromasażem wpływa na nas odprężająco i sprawia przyjemność, dzięki takiej kąpieli stajemy się bardziej zrelaksowani. Hydromasaż poprawia krążenie oraz regeneruje nasze ciało. Rozgrzanie ciała, dotlenienie i rozluźnienie poprawia znacznie nasze samopoczucie i dodaje nam energii. Kąpiele z hydromasażem łączą przyjemne z pożytecznym, bowiem mają również bardzo wpływ na nasze zdrowie. Pomogą nam rozluźnić mięśnie, wpływają kojąco na ból oraz ułatwiają przezwyciężanie problemów z kręgosłupem, nerkami a nawet cerą. Kąpiele z hydromasażami przyspieszają także rehabilitację ruchową, dlatego polecane są dla osób po urazach.

. W nowoczesnych kabinach mamy możliwość zrelaksowania się na różne sposoby, nie tylko poprzez hydromasaż. Mamy możliwość skorzystania z innych funkcji, takich jak aromaterapia, chromoterapia, łaźnia parowa, kaskada czy bicze wodne, a do tego wszystkiego możemy słuchać muzyki. Wybór możliwości jest ogromny, dlatego na pewno każdy znajdzie najlepszy sposób relaksu dla siebie.

hydromasaz

Zazwyczaj kupno kabiny prysznicowej z funkcja hydromasażu to spory uszczerbek dla naszego budżetu. Dlatego przed zakupem warto dokładnie zastanowić się na jakich funkcjach może nam najbardziej zależeć, jaki kształt kabiny będzie najlepiej pasował do naszej łazienki oraz czy materiał z którego jest wykonana jest trwały.

Udostępnij na: