Miękka wanna!

By on 23 grudnia 2012 in Ciekawostki |

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

miekka wannaWanna kojarzone jest z wygodą, relaksem oraz sterylnością. Dla niektórych jedynym problemem może być jej twarda nawierzchnia. Jest na to jednak pewne rozwiązanie. Duński projektant Ole Jensen proponuje wannę, która jest… miękka!

Miękka wanna wykonana jest z EPDM (kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy). W dotyku (w odróżnieniu od standardowej wanny) jest bardzo miękka, a także elastyczna. Co ważne, wanna odporna jest na działania wysokiej temperatury, a także warunki atmosferyczne, dzięki czemu można korzystać z niej poza domem. W celu jej napełnienia wystarczy podłączyć jej przewód do źródła wody.

Ze względu na niewielkie wymiary wanny, które wynoszą 110 cm długości oraz 50 cm szerokości nie można się w niej niestety spokojnie  zrelaksować na leżąco. Można za to wygodnie usiąść lub zapewnić swoim pociechom długie godziny zabawy.

miekka wanna

Miękka wanna to nie pierwszy produkt duńskiego projektanta. Już wcześniej zaprojektował on miękką, elastyczną miskę, która przyniosła mu ogromny sukces a wraz z nim nagrodę International Plus Prize.

źródło: www.olejensendesign.com

Udostępnij na: