Oryginalne deski do WC

By on 20 lipca 2011 in Akcesoria łazienkowe |

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Przeglądając różnego rodzaju porady dotyczące łazienki , można natknąć się na ciekawe inspiracje. Obecnie nie trzeba już stawiać na stereotyp – deska sedesowa nie musi już być biała i nie musi być klasycznych rozmiarów i kształtów. Coraz częściej, na szczęście, się od tych stereotypów odchodzi, dzięki czemu możemy później podziwiać łazienkowe majstersztyki – doskonałe połączenie aranżacji całej łazienki – świetnie komponujące się akcesoria łazienkowe, meble, podłoga i ściany. Łazienka nie musi być smutna.

Decydując się na wybór deski do WC, trzeba wziąć pod uwagę wymiary muszli klozetowej. I to właściwie jedyne, co trzyma nas przed zaopatrzeniem się w abstrakcyjną deskę. Musimy też zdecydować się na materiał (plastik, drewno, żywica poliestrowa, stal nierdzewna, a może szkło?), który będzie się komponował z pozostałymi elementami ceramiki łazienkowej oraz na wzór.

Zdecydujmy też, czy chcemy, aby nasza deska była wyposażona w dodatki – na przykład baterię bidetową – zastanówmy się, jak się to będzie komponowało z naszą łazienką i czy jest to potrzebne. Jeśli chcemy, aby muszla dodatkowo była wygodna, zainstalujmy samo opadające deski. To bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza wtedy, gdy w domu są małe dzieci i grozi im przytrzaśnięcie.

To jedyne ograniczenia, cała reszta zależy tylko od nasz i naszej wyobraźni, sami zobaczcie:

To idealna drewniana deska dla osób lubiących żarty i ceniących sobie poczucie humoru. Dobierz deskę tak, by zgadzała się z Twoim charakterem, a może też z hobby, zainteresowaniami lub zawodem? Poniżej przykład:

Poniżej doskonały przykład na węglową deskę, razem z całą toaletą. Może to bardzo praktyczne rozwiązanie dla górników? Co sądzicie?

Jest też coś dla fanów piłki nożnej:

Jak widać – jest z czego wybierać. Postaw na oryginalność i nie pozwól, aby Twoja łazienka była nudna.

Udostępnij na: