Biel w łazience. Dlaczego nie?

By on 6 września 2012 in Porady | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Biel to jeden z kolorów, który może pasować do każdego wnętrza w każdym domu. Jednym słowem jest to kolor ponadczasowy. Czasem warto postawić właśnie na niego. My stawiamy na niego w łazience. Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat? Przeczytaj dalej. 

Dlaczego łazienka?
Łazienka to miejsce, w którym spędzamy bardzo dużo czasu każdego dnia. Jest to pomieszczenie, w którym głównie przygotowujemy się do kolejnego dnia. To także tam wykonujemy zabiegi upiększające nasz wygląd. Dodatkowo łazienka często kojarzona jest z czystością i świeżością, a nic lepiej nie oddaje tego charakteru niż czysta biel.

Jakie dodatki?
Do bieli łazienki, warto jest zastosować dodatki ze szkła. Szkło jest symbolem nowoczesności, które w połączeniu z bielą stanowią naprawdę piękną kombinację. Wnętrze od razu staje się bardziej elegantsze oraz luksusowe. Ponadto duże lustro nada jej jeszcze większego stylu i klasy.

Co ze światłem?
Mimo iż biel to najjaśniejszy kolor, jaki możemy użyć w aranżacji łazienki, to nie możemy zapomnieć o oświetleniu. Jednak ze względu na charakter bieli, mamy w tym przypadku większe możliwości niż przy użyciu innych barw. Dobrze sprawdzą się żarówki halogenowe umieszczone w suficie. Dobrym rozwiązaniem są także małe lampki umieszczone koło lustra.

Dbanie o czystość
Jednym z nielicznych (można by nawet rzec, że jedynym) minusów posiadania białej łazienki, jest to, że jest trudna w utrzymaniu czystości. Trzeba poświęcić jej dużo więcej uwagi przy sprzątaniu niż w innych pomieszczeniach. Na białej podłodze widoczne będą bowiem nawet pojedyncze włosy i każdy inny pyłek. Dlatego decydując się na taką aranżację, trzeba koniecznie wziąć pod uwagę ten aspekt.

Łazienka w bieli to idealna propozycja dla kobiet lubiących luksus i wygodę. Jej wygląd z pewnością zachwyci oko niejednej z nas. Nie oznacza to jednak, że mężczyźni nie będą z niej zadowoleni. Wręcz przeciwnie. Jesteśmy pewni, że poczują się w niej bardzo dobrze. Czemu więc z takiego rozwiązania nie skorzystać?

Udostępnij na:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge