Czas na Dizajn – zaprojektuj z Roca!

By on 14 listopada 2012 in Akcesoria łazienkowe | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Wystrój łazienki tworzą nie tylko płytki ceramiczne i meble, ale i wyposażenie, z którego korzysta się na co dzień takie, jak wanna, kabina prysznicowa, umywalka czy wc. Mają być one jednak nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. A mogą być także inspirujące…

Każda łazienka się różni, dlatego każda potrzebuje innych rozwiązań. Producenci starają się dopasować swoją ofertę do najbardziej wyszukanych gustów. Ich produkty są pełne smaku, stylowe i eleganckie. Takie właśnie są produkty marki ROCA. Firma ta z powodzeniem łączy wysoką funkcjonalność z ekologicznością i estetyką.

ROCA

O skutecznym łączeniu tych cech świadczą m. in. stelaże podtynkowe. Polskie łazienki bardzo często wyposażone są w podwieszane wc. Do ich montażu niezbędne są właśnie stelaże podtynkowe wraz z przyciskami. Nowe stelaże ROCA Pro dają możliwość stabilnej instalacji a dopasowane do nich  przyciski – dostępne w różnych wykończeniach – pasują do popularnych na rynku misek wc i wszystkich misek wc ROCA.
Zastosowanie stelaży podtynkowych jest funkcjonalne, ergonomiczne i zdecydowanie podnosi estetykę łazienki. Wprowadzają one elegancki minimalizm, możliwy dzięki ukryciu zbędnych elementów. Ponadto podwieszane miski ułatwiają utrzymanie higieny w łazience. Stelaże podtynkowe można także wykorzystać do tworzenia ciekawych, aranżacyjnych rozwiązań, np. wysp czy przepierzeń. Wyższe lub niższe ścianki mogą tworzyć funkcjonalne strefy podziału łazienki, np. na strefę sanitarną i kąpielową, dając tym samym intymność i komfort.

stelaż podtynkowy ROCA

Aktualnie ROCA rozszerzyła ofertę stelaży podtynkowych o dwa nowe modele z serii PRO – do zabudowy lekkiej i ciężkiej. Oferta ta jest skierowana do osób ceniących oryginalne a zarazem funkcjonalne rozwiązania w aranżacji łazienki. Dodatkowym atutem jest dobra cena.
Nowe stelaże PRO do zabudowy lekkiej oferowane są także w zestawach z wybranymi miskami wc 7% taniej. Stelaż można skompletować z następującymi miskami podwieszanymi wc: Victoria, Nexo, Gap, Dama Senso, Meridian-N oraz Hall.

Stelaż PRO do zabudowy lekkiej ma szeroką (500 mm), trwałą konstrukcję, regulowaną głębokość (140-195 mm), oraz łapy umożliwiające regulację wysokości (0-200 mm). Pozwala to na montaż na różnych etapach zaawansowania prac wykończeniowych. Do kompletu dołączony jest zestaw montażowy i kolanko odpływowe o średnicy 90/110 mm. Ruchome ustawienie kolanka odpływowego (0-30 mm) ułatwia montaż oraz umożliwia regulację głębokości zabudowy. Tunel serwisowy pozwala natomiast na łatwe  zamocowanie płytki przycisku.
ROCA oferuje także stelaż PRO do zabudowy ciężkiej do kompletowania z miskami stojącymi.

Markowe stelaże podtynkowe PRO, to rozwiązanie na lata. Dowodem na to są długie okresy gwarancyjne: 10 lat gwarancji na ramę, 5 lat gwarancji na zbiornik, zawór napełniający i mechanizm spustowy oraz 2 lata na pozostałe elementy. W ofercie firmy znajdują się również   stelaże podtynkowe do umywalek, bidetów oraz pisuarów. ROCA oferuje również stelaże podtynkowe do umywalek i uchwytów ściennych z serii „Dostępna łazienka” dedykowanej dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Firma ROCA specjalizuje się także w produkcji przycisków, które można komponować z wyżej wymienionymi stelażami podtynkowymi. W ofercie znajdziemy przyciski w 4 różnych wykończeniach :

Ponadto, przyciski podzielone są na dwie kategorie. Przyciski jednofunkcyjne oraz przyciski ekologiczne, które posiadając mechanizm spłukiwania 3/6 l ograniczają zużycie wody, a tym samym pozwolą na obniżanie kosztów. Wszystkie przyciski charakteryzują się wysoką trwałością oraz wygodą w użytkowaniu.

przyciski ROCA

przyciski ROCA

przyciski ROCA

przyciski ROCA

Dzięki zróżnicowanej, a zarazem bogatej ofercie, przyciski ROCA zostaną dopasowane do każdej łazienki zarówno pod względem projektu przestrzeni jak i kolorystyki.

KONKURS CZAS NA DIZAJN!

Firma ROCA Polska jest organizatorem konkursu „Czas na Dizajn!”, w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć w nim udział wystarczy spełnić kilka warunków.

Kto może wziąć udział?
Konkurs „Czas na Dizajn!” skierowany jest do wszystkich, a w szczególności do osób, które cenią sobie piękne wnętrza i dizajn oraz lubią kreować swoje otoczenie.

Jeśli masz głowę pełną ciekawych pomysłów, lubisz dobrą zabawę i rywalizację, nie wahaj się – weź udział w konkursie!

Co trzeba zrobić, by wygrać?
Przede wszystkim należy polubić fanpage „Projekt Dizajn” na Facebooku oraz odwiedzić stronę www.konkurspro.roca.pl, na której znajduje się specjalna aplikacja. Za jej pomocą należy zaprojektować swój własny, niepowtarzalny przycisk ROCA – grafikę w formie naklejki, która zostanie na nim umieszczona. Projekt zostanie opublikowany na stronie, o której wspomniano wcześniej, gdzie każdy będzie mógł go podziwiać i oddać swój głos.

Co można wygrać?
Każdy, kto weźmie udział w konkursie „Czas na dizajn!” ma szansę wygrać wspaniałe nagrody. Nagroda główna to nowoczesny laptop  Ultrabook™ XPS 13 wraz z najnowszym oprogramowaniem Adobe Design Standard CS6 PL Win oraz zestawem programów Creative Suite 6: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat X Pro, Bridge, Media Encoder. Zwycięzcę głównej nagrody wyłoni profesjonalne jury. Przyznane zostaną także nagrody publiczności. Będzie to 5 Tabletów PC Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Zwycięzcą zostanie osoba, której projekt naklejki otrzyma największą liczbę „lajków” na stronie www.konkurspro.roca.pl, gdzie będzie można znaleźć wszystkie konkursowe prace.

Zasady konkursu firmy ROCA są bardzo proste, a wygrać można naprawdę atrakcyjne nagrody. Zachęcamy wszystkich miłośników pięknych wnętrz i nie tylko do wzięcia udziału w zabawie i powalczenia o nowoczesny sprzęt komputerowy.

Udostępnij na:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge