Koniec z nudnym po(d)lewaniem prysznica!

By on 23 sierpnia 2012 in Porady | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Jeśli myślicie, że wasz prysznic ogranicza się tylko do nudnego po(d)lewania waszego ciała, zmieńcie to. Dobrym sposobem może być zainwestowanie w porządny sprzęt do hydromasażu.

 Koniec z nudnym prysznicem

Hydroterapia to leczenie ciepłą wodą – wprawioną w ruch ciepłą woda, w której zanurzeni możemy poczuć jej właściwości lecznicze. Taki hydromasaż jest dobry na wszystko, potrafi ukoić nerwy, dzięki niemu możemy zapomnieć o stresie. Wpływa dobrze na różne dolegliwości jak bóle głowy czy bóle reumatyczne, pomaga też w walce z otyłością czy z cellulitem. Nie każdy z nas może sobie pozwolić na wielogodzinne zabiegi hydroterapeutyczne, czy to z powodu braku środków finansowych, czy też z braku czasu, można jednakże we własnej łazience stworzyć nasz mały gabinet hydromasażu.

Do stworzenia naszego hydrogabinetu potrzebne są kolumny lub panele natryskowe. Na rynku dostępnych jest wiele kolumn natryskowych. Dobra kolumna natryskowa powinna być zbudowana ze stali nierdzewnej. Powinna posiadać kilku funkcyjny zestaw natryskowy i deszczownie. Zamiast kolumny natryskowej możemy zaopatrzyć się w panel prysznicowy, warto jednak wiedzieć, że jego koszt czasami kilkakrotnie przekracza zakup kolumny. Wszystko zależy jednak od ilości funkcji, zaawansowania danego sprzętu i oczywiście od materiału z jakiego zbudowany jest dany sprzęt. Dobry panel prysznicowy posiada natrysk górny, natrysk ręczny oraz kilka dysz masażowych. Wiele z nich posiada dodatkowo termostat, który pozwoli utrzymać stałą temperaturę podczas brania prysznica. Niektóre zbudowane są z drewna czy hartowanego szkła, co na pewno zwiększa atrakcyjność wyglądu takiego panelu prysznicowego.

Udostępnij na:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge