Łazienka dla dwójki niezależnych ludzi

By on 3 kwietnia 2015 in Ciekawostki | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Jak urządzić łazienkę dla pary? Mowa o osobach bezdzietnych, które chcą cieszyć się komfortem korzystania z łazienki bez straty czasu na działania innych. Czy da się coś takiego urządzić? Zapraszam do wpisu, a sam się przekonasz.

Osobne umywali dla obu osób to rozwiązanie, które dopiero do Polski wkracza. Na zachodzie jest ono raczej dość często spotykane jednak u nas wiąże się też z pokonaniem pewnych barier kulturowo-obyczajowych. Przede wszystkim łazienki z wydzielonymi kącikami dla każdego użytkownika, pozostaje raczej pobożnym życzeniem i marzeniem wielu. Bardzo dużo zależy od trybu życia domowników, a także wielkości łazienki.

Rozwiązaniem jest strefa z podwójną umywalką, która jest osadzona na drewnianym stoliku. Dobrym owiązaniem jest podział ze względu na kolory – dla kobiety jasne, bądź pełna paleta barw, dla mężczyzny nieco bardziej stonowane ale łatwiejsze do utrzymania czystości.

Czy tego typu łazienki mają sens? Tak, w przypadku osób niezależnych, które potrzebują wiele przestrzeni życiowej i szkoda im czasu na czekanie, aż partner skończy codzienną toaletę.  Podstawą w tym przypadku będzie raczej wzajemne porozumienie i dogadanie się, a nie montowanie większej ilości zlewów czy kabin prysznicowych.

Udostępnij na:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge