Mała łazienka też może być praktyczna!

By on 19 grudnia 2011 in Porady | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Wiele się mówi o tym, jakby to było dobrze mieć dużą łazienkę, w której mieściłaby się i wanna, i prysznic, o tym, że spędzałoby się w niej wtedy bardzo dużo czasu. Oczywiście! ale przecież w zdecydowanej ilości przypadków to tylko mrzonki, o których można zapomnieć. Lepiej przyzwyczaić się do swojej, małej łazienki i w taki sposób ją zaaranżować, aby wszystko się w niej pomieściło.

Przede wszystkim, odwieczny problem pod tytułem „wanna czy prysznic” można w prosty sposób rozwiązać montując podwójny i wysoki brodzik. Dzięki temu, gdy będziemy się spieszyć i będzie nam zależało na szybkim prysznicu, będziemy mogli po prostu wskoczyć do brodzika. Jeśli jednak będziemy chcieli poleżeć w wannie, wystarczy odsłonić kotarę lub drzwiczki i spędzić w wannie dużo czasu.

Jeśli nasza łazienka będzie naprawdę mała i nie będzie zbyt wiele miejsca na meble, należy zwrócić uwagę na meble, które się kupuje. Warto maksymalnie wykorzystać każdy fragment. Dlatego, obowiązkową pozycją są wiszące półki i szafki oraz szafki pod umywalkę.Dzięki temu maksymalnie wykorzystamy miejsce, co sprawi, że nasza łazienka będzie w pełni funkcjonalna – będzie bowiem można schować do niej i ręczniki i wszelkie zapasy chemii łazienkowej, a także dodatkowe szampony, mydła i inne.

Dobrze byłoby pomieścić w łazience również pralkę. Jeśli nie zmieści się taka klasyczna, z drzwiami otwieranymi z boku, warto zastanowić się nad taką, która będzie otwierana od góry. W ostateczności, pralkę zawsze można przenieść do kuchni, gdyż tam będzie równie łatwo ją zamontować.

Udostępnij na:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge