Masaż w wannie i pod prysznicem

By on 19 września 2011 in Porady | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Współcześni producenci akcesoriów łazienkowych wprost prześcigają się w dostarczaniu nam coraz to nowych rozwiązań, które mają zapewnić nam komfort w kąpieli – zarówno pod prysznicem, jak i w wannie. Patrząc na ilość i rodzaj tych dodatkowych relaksacyjno-zdrowotnych przyrządów, ma się wrażenie, że pojęcia „szybki prysznic” czy „szybka kąpiel” niedługo całkowicie odejdą do lamusa.

Jeśli zawsze marzyliśmy o długiej, odprężającej kąpieli, podczas której woda sama będzie nas masować, a nie stać nas było na wielkie jacuzzi, świetnym rozwiązaniem są wanny z hydromasażem . Pobyt w niej jest tak przyjemny, że możemy nie zechcieć z takiej kąpieli wcale wychodzić.
W dzisiejszych czasach, kiedy cały dzień gdzieś gnamy wykonując nierzadko stresujące obowiązki w pracy, relaks w wannie po całym dniu jest prawdziwym błogosławieństwem. Zwłaszcza, że coraz częściej narzekamy, że na relaks nie mamy czasu. W wannie z hydromasażem czas odpoczynku zdaje się wydłużać, a dzięki różnym efektom leczniczym, które zapewnia hydromasaż, z takiej kąpieli wyjdziemy dosłownie jak nowo narodzeni.

Dla tych, którzy nie przepadają za wylegiwaniem się w kąpieli, ale również pragną komfortu i relaksu pod prysznicem, stworzone zostały wszelkiego rodzaju panele natryskowe. W tym przypadku również możemy zażywać przyjemnego masażu, w różnej intensywności. Wiele paneli zawiera zdrowotne bicze wodne, przez co własna łazienka może stać się mini-SPA. Ponadto panele prysznicowe zawierają w zależności od naszych wymagań, różne rodzaje dodatków, dla jednych mniej, dla innych bardziej potrzebnych, t.j.: dodatkowa słuchawka, więcej miejsca na przybory toaletowe, baterie termostatyczne, dodatkowe podświetlenie etc.

Udostępnij na:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge