Fototapeta dekoracją łazienki

By on 25 sierpnia 2011 in Ściany | 1 comment

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Jak całkiem niewielkim kosztem sprawić, aby wnętrze naszej łazienki było niezwykle efektowne i stylowe? Proponujemy ozdobną fototapetę z indywidualnie dobranym motywem.
Dzięki pokryciu papieru specjalnym laminatem, nie musimy obawiać się, że pod wpływem wilgoci fototapeta zacznie pęcznieć, puchnąć czy odklejać się.
Firmy zajmujące się produkcją fototapet przeznaczonych specjalnie do pomieszczeń typu łazienka czy kuchnia, wpadli również na pomysł, aby wzbogacić teksturę fototapet o ozdobne przetłoczenia imitujące ziarenka piasku albo tkany len, co nie tylko wzbogaca sam wygląd estetyczny, ale także pozwala na optyczne wyrównanie ewentualnych chropowatości ściany.
Ich odpowiednia struktura pozwana także na to, aby fototapetę przykleić bezpośrednio na kafelkach. Jest to duże ułatwienie biorąc pod uwagę, że zrywanie starych płytek wiąże się z dużym nakładem pracy.

Rozmiar fototapety można idealnie dopasować do wymiarów powierzchni, którą chcemy pokryć. Wystarczy w momencie składania zamówienia podać dokładny wymiar.
Pozostaje nam jedynie zdecydować się na wzór, który najbardziej będzie pasował do naszej łazienki, a także indywidualnych upodobań wizualnych.
Fototapety dostępne są z wzorami kwiatowymi, nowoczesnymi, geometrycznymi, a także jako zdjęcia o dużej rozdzielczości z motywami filmu, literatury, popkultury czy nawet reprodukcjami najsłynniejszych obrazów.
Ten niepowtarzalny efekt uzyskać możemy za niewielką cenę zamykającą się w granicach od 100 do 200 złotych. Ważne jednak, aby umiejętnie wkomponować fototapetę i dopasować ją do samego wykończenia ścian.

Udostępnij na: