Urządź małe SPA w swojej łazience

By on 31 lipca 2012 in Zrób to sam | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter
Udostępnij na:

Gdzie najlepiej usłyszeć odpowiedz na pytanie, lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w świecie? To chyba oczywiste, że najlepszym ku temu miejscu będzie twoja łazienka.To miejsce, gdzie w normalnych warunkach chyba najłatwiej jest o naszą intymność. Powinniśmy spędzać tu dużo czasu sami, nie zakłócając niczym zbytecznym naszych chwil relaksu. Wchodzenie do łazienki z telefonem komórkowym czy laptopem, to chyba nie najlepszy pomysł. Nawet największy pracoholik potrzebuje odpoczynku i zresetowania organizmu. Są dni, kiedy nawet nie możemy sobie na to pozwolić, ale wolny weekend i odpowiednio urządzona łazienka powinno nam to wynagrodzić. Jeżeli w twojej łazience robi się tobie nagle zimno i nieprzyjemnie, to chyba nie ma nic gorszego.

Ważne jest gdzie chowasz swoje przybory i kosmetyki jak i to po czym chodzisz. Obecnie stale rośnie zapotrzebowanie na parkiet, maleją zasoby drewna. Zwiększa się tempo życia, a ciągłe zmiany technologicznych zmuszają do rozwoju nowych sposobów ogrzewania.

Ogrzewanie podłogowe spowodowało pojawienie się na rynku podłóg warstwowych. Podłogi warstwowe są przeważnie wykończone lakierem lub olejem i nie wymagają szlifowania. Do najbardziej trwałych oraz odpornych na wodę i uszkodzenia mechaniczne należą gatunki drewna egzotycznego. Na tak naturalnej i podgrzewanej podłodze, możesz się swobodnie położyć, a już na pewno usiąść sobie wygodnie i spokojnie wysuszyć swoje mokre włosy i zadbać o dokładne zabiegi twarzy i ciała, nie musząc stale ogrzewać się szlafrokiem czy ręcznikiem.

Swoboda i nieskrępowane ruchy ciała to podstawa szybkiego relaksu i dodania sobie energii na resztę dni lub nocy. Jeżeli dobrze dostosujesz sprzęt i łazienkowe meble do swoich potrzeb to będziesz dużo bardziej wypoczęty i poczujesz się w niej jak w dobrym salonie spa, gdzie każda sekunda jest luksusem dla naszego ciała. Pamiętajmy jednak, że za każdą z nich musimy dość sporo zapłacić.

Udostępnij na:

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge